KONTAKT

Potřebujete poradit?
+420 725 156 188

NOVINKY

arr3Přidej se k nám              Hledáte nového koníčka? Hledáte přivýdělek? Chcete se zapojit do smysluplného... arr3Týden opravdových plen 2018Každoroční oslava látkových plen, Týden opravdových plen, je tu.  Opravdové pleny Bamboolik kolekce... arr3NOVINKY na eshopuZásoby na eshopu se tenčí! Právě probíhá doprodej některého zboží, na něčem visí i velká sleva  A... arr3Mateřská dovolená od 9.11.2017Milé maminky, milí tatínci... od 9.11.2017 čerpám mateřskou dovolenou a nějaký čas se budu věnovat... arr3Podpora pěstounských rodinBamboolik podporuje pěstounské rodiny, pokud jste jedním z nich nebo nějakého znáte, můžete se na...

ZBOŽÍ V AKCI
Obchodní podmínky a záruka bazarového zboží

 

1. Úvodní ustanovení

1.1. Tyto obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“), blíže vymezují a upřesňují vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy – smlouva o prodeji zboží (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou (dále jen „kupující“). Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky.

2. Vymezení pojmů

2.1. Prodávající je osoba, která nabídla zboží specifikované v článku  č.3  k prodeji a uveřejnila tuto nabídku na webové stránce www.tuff.cz v záložce Bazárek.

Dále jen „prodávající“.

2.2. Kupující je osoba, která s prodávajícím uzavře smlouvu o nákupu zboží a to způsoby:

a)      uhrazením plné prodejní částky za dané zboží (hotově, převodem)

b)      Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením přijetí objednávky (akceptací), jež je prodávajícím zasláno kupujícímu elektronickou poštou, a to na adresu elektronické pošty kupujícího.

Dále jen „kupující“.

2.3. TuffShop nabídl prodávajícím prostor na webové stránce www.tuff.cz v záložce Bazárek, kde uveřejní předem schválený inzerát.TuffShop není prodávajícím a ani nemá zboží fyzicky na skladě. Nepřijímá platby za bazarové zboží a ani nepřeposílá zásilky.

Při prodeji bazarového zboží prostřednictvím inzerátu umístěného na webu www.tuff.cz neodpovídá TuffShop za naplnění kupní smlouvy ani za vady, které se projeví později, než při převzetí zboží.

Bazárek je služba lidem, umožňující prodávajícímu nabídnout své použité i nepoužité vybavení k dalšímu prodeji.

3. Nabídnuté zboží

3.1. Na Bazárek je možné nabídnout zboží potřebné k přebalování novorozenců, kojenců a batolat jako jsou např. dětské jednorázové pleny, dětské látkové pleny, přebalovací podložky, přírodní kosmetika.

3.2. Stav zboží nabídnutého k prodeji

Zboží nesmí být pochybného původu, upřednostňujeme zboží české výroby. Zboží musí souviset s dětským sortimentem, převážně s plenkovým zbožím. Zboží musí být čisté, vyprané popř. vyžehlené dle povahy zboží.

Veškeré nabízené zboží musí být funkční, neznečištěné, nepoškozené či jinak znehodnocené.

3.3. Obsah inzerátu

Prodávající je povinen v textu inzerátu uvést informace o výrobci, dovozci, případně dodavateli, dále název výrobku a údaje o velikosti, rozměru či další údaje potřebné dle jeho povahy k identifikaci, případně užití, délku užívání případně datum nákupu, kvůli odhadnutí stáří materiálu zboží. Je třeba uvést veškeré vady, které nebrání v užívání. Pokud nebudou případné vady na bazarovém zboží nahlášeny předem, bude zboží vyřazeno z nabídky.

Prodávající je povinen na sebe uvést platný kontakt (email nebo tel.).

 

Do bazarového prodeje mohou věci vkládat pouze osoby starší 18ti let.

Vyhrazujeme si právo odmítnout uveřejnění inzerátu bez upřesnění důvodu.

 

3.4. Stanovení ceny

Prodejní cenu vkládaného předmětu si stanovuje prodávající sám, přičemž hodnota předmětu je vždy brána z pohledu zůstatkové hodnoty. Směrodatným faktorem pro stanovení konečné prodejní ceny zboží je tedy především charakter a stav opotřebovanosti předmětu.

Snížení prodejní ceny je možné kdykoli během nabízení zboží.

 

4. Způsob prodeje

4.1. Zboží vkládané do bazarového prodeje se nevykupuje. Inzerát nabídky je zveřejněn zdarma po dobu 1 - 2 měsíců. Po uplynutí této doby bude zboží dále nabízeno dle přání prodávajícího, nejdéle však 3 měsíce. Poté bude inzerát smazán.

4.2. Veškerou komunikaci se zájemci obstarává prodejce sám.

 

5. Reklamace a záruky bazarového zboží

5.1. Odpovědnost za vady

Při bazarovém prodeji neodpovídá TuffShop (www.tuff.cz) za vady a poškození vzniklé užíváním předchozího majitele (prodávajícího). Kupující má možnost si vybrané zboží vyzkoušet a zkontrolovat, při prodeji nebo po domluvě s prodávajícím (což vřele doporučujeme), proto se na toto zboží záruka kvality ani možnost reklamace (bezplatné opravy), vrácení peněz, výměna zboží kus za kus či výměna zboží za zboží jiné nevztahuje. Případné skryté vady bazarového zboží, zjištěné kupujícím až po zakoupení výrobku, taktéž nelze řešit vrácením finanční hotovosti ani jiným výše popsaným způsobem.

5.2. V zájmu dobrého jména TuffShopu  nabízíme však v takovém případě podporu a pomoc při řešení problému, kontaktováním prodávajícího. Podmínkou je nahlášení takové vady do 3 pracovních dní od data nákupu, ať už osobně, telefonicky nebo mailem.  TuffShop je oprávněn požadovat po prodávajícím napravení vzniklého stavu.

 

Tyto obchodní podmínky jsou účinné od 23. 11. 2016.

V.B.Milotová TuffShop (www.tuff.cz)

 

Změny obchodních podmínek jsou vyhrazeny. Změny budou publikovány na stránkách www.tuff.cz nejméně 5 dní před jejich účinností.

 

 

 

 

 

 

ODkzNj