KONTAKT

Potřebujete poradit?
+420 725 156 188

NOVINKY

arr3Přidej se k nám              Hledáte nového koníčka? Hledáte přivýdělek? Chcete se zapojit do smysluplného... arr3Týden opravdových plen 2018Každoroční oslava látkových plen, Týden opravdových plen, je tu.  Opravdové pleny Bamboolik kolekce... arr3NOVINKY na eshopuZásoby na eshopu se tenčí! Právě probíhá doprodej některého zboží, na něčem visí i velká sleva  A... arr3Mateřská dovolená od 9.11.2017Milé maminky, milí tatínci... od 9.11.2017 čerpám mateřskou dovolenou a nějaký čas se budu věnovat... arr3Podpora pěstounských rodinBamboolik podporuje pěstounské rodiny, pokud jste jedním z nich nebo nějakého znáte, můžete se na...

ZBOŽÍ V AKCI


O nás

V Tuffu se věnujeme ohleduplné péči o matku a dítě.

Věnujeme se osvětové činnosti, zaměřené na zdravé přebalování.

Zaměřujeme se na látkové pleny, ekologické jednorázové pleny, přírodní kosmetiku, šetrnou péči o ženu v různých obdobích života, české výrobky pro děti, ekologickou domácnost, zero waste.

Pořádáme semináře, prezentace látkových plen, akce pro rodiny s dětmi.

Semináře o látkových plenách, které Tuff pořádá, jsou pro maminky zcela zdarma. Pokud se maminka nemůže dostavit na vypsaný seminář (např. rizikové těhotenství, období šestinedělí), jsme mamince k dispozici přímo u ní doma. Snažíme se tak maximálně zpřístupnit potřebné informace.

V nabídce eshopu naleznete produkty pro celou Vaši rodinu. Nabídku stále rozšiřujeme. Převažují české výrobky, snažíme se tak podporovat český trh.

 

Můžete se na nás obrátit s Vašimi dotazy: jmenuji se Veronika B. Milotová,

jsem členka české asociace sester, členka hnutí za aktivní mateřství, laborantka v psychologické laboratoři vědeckého a servisního pracoviště tělesné výchovy a sportu. Působím i jako látková poradkyně.


Jako vaše látkové poradkyně:

  • lektoruji osvětové kurzy zdravého přebalování pro veřejnost
  • vedu prezentace látkových plen, kde si rodiče mohou plenky prohlédnout, osahat a vyzkoušet si balení plen na panence.
  • sestavuji individuální plenkové výbavičky od narození dítěte až po skončení plenkového období (v průměru 2 - 3 rok věku dítěte)
  • na webu tuff.cz umožňujeme pomocí eshopu zakoupení produktů potřebných ke zdravému přebalování. Nabízím pomoc při vyřízení objednávky a dopravy
  • poskytuji rodičům poprodejní servis (možnost ukázky balení plen přímo na miminku, možnost rady a pomoci vždy, kdy je to potřeba)
  • účastním se nejrůznějších akcí pro rodiny s dětmi

 

V současné době jsme navázali spolupráci se zdravotními pojišťovnami a s lékaři. Pro větší zpřístupnění informací jsme se rozhodli naší činnost podpořit vydáním magazínu, který bude distribuován do čekáren ordinací gynekologů a pediatrů, na akcích pro rodiny s dětmi a na seminářích.

 

 

Můžete se na nás obrátit s Vašimi dotazy: jmenuji se Eva Bruková,

vystudovala jsem sociálně právní školu a psychoterapii, mám dokončený psychoterapeutický výcvik a výcvik v krizové intervenci, lektorovala jsem environmentální výuku, pracovala s mnoha různými a potřebnými lidmi (rozvádějícími se rodiči a jejich dětmi, bezdomovci, duševně nemocnými, handicapovanými lidmi). Podělím se s vámi o to co umím, co je pro mne smysluplné, opravdové a co nás může obohatit navzájem. Těším se na společné setkání s vámi. Kontaktovat mne můžete přes email eva.brukova@seznam.cz.

"Přeji hezký den jsem ráda, že vás poznávám. Jmenuji se Eva, a ráda se stanu vaším průvodcem po klikaté cestě životem. Ráda si s lidmi povídám, naslouchám jejich životním příběhům. Budu s vámi ve dnech slunečných i těch náročných, které potřebují dobrého přítele a velkou náruč. Pomohu vám s přípravou na okamžiky lásky a blízkosti, i s náročnými etapami vašeho života a seberozvojem.

Na společných setkáních se můžete těšit na srdečné přijetí, upřímnou a otevřenou komunikaci. Při své práci se zaměřuji na konkrétní potřeby a přání klienta. Využívám především rozhovor, dialog dvou dospělých lidí, a tam kde slova nestačí si vypomůžeme třeba kresbou, hudbou, odpočinkem, nebo jen tichým posezením nad šálkem dobrého čaje (či kávy, máte-li ji raději). Vím, že dnešní společnost je uspěchaná, pojďme společně trochu zvolnit a naučit se odpočívat, jistě pro vás najdeme ten nejvhodnější způsob odpočinku. Ke zklidnění mysli patří nejen různá cvičení a techniky, ale pomůže nám ten největší léčitel, příroda, a z ní hlavně bylinky. Pro vás, kdo jste v radostném očekávání, nebo již máte svůj malý poklad doma, a přemýšlíte o tom, že byste rádi zanechali svým dětem čistou přírodu, mohu nabídnout pohled na svět z širší perspektivy. Vesměs si spolu budeme povídat o životě, o přírodní kosmetice, zdravém přebalování, respektujícím rodičovství, nošení dětí v šátku, kojení, orientálním tanci, nebo o mnoha jiných věcech, které vás budou zajímat." 

 

ODVkZGQ5